O nas

Apteki Dom Leków związane są z polskim rynkiem farmaceutycznym od ponad dwudziestu pięciu lat. Pierwsza Apteka pod szyldem Dom Leków została otwarta w Gdyni w 1990 roku i działa do dziś. Kolejne Apteki powstały w oparciu o tradycję i doświadczenie farmaceutyczne zdobyte na przestrzeni lat, aktualizowane o zmieniające się warunki podstawowej opieki farmaceutycznej. W chwili obecnej, na terenie Polski, jest otwartych 70 Aptek Dom Leków, w tym Apteki Całodobowe i otwarte przez 7 dni w tygodniu.

  • od 1990
    roku
  • 70 aptek
    w całej Polsce
  • Placówki
    24h/7dni

Pacjenci doceniają nie tylko wykwalifikowany, kompetentny personel, który kieruje się przede wszystkim zasadą profesjonalnej obsługi klienta, ale także szeroki asortyment, zawsze dostępnych leków, suplementów diety, dermokosmetyków czy podstawowego sprzętu medycznego. Korzystając z tradycji Aptek Dom Leków tworzymy, nowoczesny model obsługi Pacjenta i troski o jego dobro. Wychodząc naprzeciw stale rosnącej ofercie farmaceutycznej, dbamy jednocześnie o rzetelny wybór oferty, którą przedstawiamy naszym Pacjentom.

Naszym celem jest kontynuowanie rodzinnej farmaceutycznej tradycji Aptek Dom Leków jako Aptek przyjaznych Pacjentowi, a co za tym idzie, planujemy dynamiczny rozwój i aktywnie poszukujemy nowych możliwości spotkania szerszej grupy Pacjentów.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Zamknij, rozumiem