O nas

Apteki Dom Leków związane są z polskim rynkiem farmaceutycznym od 30 lat. Pierwsza Apteka pod szyldem "Dom Leków" została otwarta w Gdyni w 1990 roku i nadal nieprzerwanie prowadzi swoją działalność. Kolejne Apteki powstały w oparciu o tradycję i doświadczenie farmaceutyczne zdobyte na przestrzeni lat, aktualizowane o zmieniające się warunki podstawowej opieki farmaceutycznej. W chwili obecnej na terenie Polski jest otwartych 68 Aptek Dom Leków, w tym apteki całodobowe i otwarte przez 7 dni w tygodniu.

  • od 1990
    roku
  • 70 aptek
    w całej Polsce
  • Placówki
    24h/7dni

Pacjenci w naszych aptekach doceniają wysoce wykwalifikowany i kompetentny personel, kierujący się przede wszystkim dbałością o dobro Pacjenta i zasadą jego profesjonalnej obsługi, a także szeroki asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz podstawowego sprzętu medycznego. Wychodząc naprzeciw stale rosnącej ofercie farmaceutycznej dbamy również o rzetelny wybór oferty przedstawianej naszym Pacjentom.

Naszym celem jest kontynuowanie rodzinnej, farmaceutycznej tradycji Aptek Dom Leków jako aptek przyjaznych Pacjentowi. Jednocześnie prowadzimy dynamiczny rozwój, dbając o najwyższe standardy obsługi.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Zamknij, rozumiem